Álláslehetőség: Marketing és kommunikációs munkatárs

Álláshirdetés - Marketing és kommunikációs munkatárs

  • Készült: 2017. április 12

Feladatok:

  • A kutatóintézet marketing stratégiájának, marketing tervének megvalósítása, fejlesztése
  • Weboldalunk grafikai megjelenésének és tartalmának fejlesztése, folyamatos frissítése (technikai segítség a kivitelezéshez adott)
  • Közösségi média megjelenések koordinálása
  • Hírlevelek szerkesztése magyar és angol nyelven
  • Szakmai bemutatkozó anyagok szerkesztése magyar és angol nyelven
  • Rendezvények, kiállítások szervezésében, megvalósításában való irányítói részvétel
  • Kutatási és ismeretterjesztési szolgáltatások értékesítési feladatainak ellátása
  • Horizont 2020 Európai Uniós pályázatok disszeminációs feladataiban való közreműködés

Elvárás:

  • A fenntartható mezőgazdaság iránti fogékonyság és tenni akarás
  • Marketing területen szerzett tapasztalat, online marketinges ismeretek
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiemelkedő írásbeli és szóbeli kommunikációs készségek
  • Pro-aktivitás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Határozott fellépés, önállóság
  • Jó együttműködési és kapcsolatteremtő képesség
  • Pontosság, alaposság

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • Felsőfokú marketing vagy kommunikáció területen szerzett végzettség
  • Tapasztalat az agrárium és az ökológiai mezőgazdaság területén

Amit kínálunk:

  • Fontos pozíció tízfős csapatunkban
  • Jó hangulatú, változatos munka, mellyel hozzájárulhatsz, hogy a világ kicsit jobb legyen
  • Teljes munkaidős állás, megállapodás szerinti juttatásokkal
  • Széles körű nemzetközi és hazai kapcsolatok, fejlődési lehetőség
  • Kibontakozás, önálló ötletmegvalósítás

További információ intézetünkről: www.biokutatas.hu

Kérdések az álláshirdetéssel kapcsolatban: info@biokutatas.hu

Az álláspályázatokat (önéletrajzzal és motivációs levéllel) a dora.drexler@biokutatas.hu email címre várjuk.