Álláslehetőség: területi instruktor

A Magyar Juh- és Kecsketenyésztő Szövetség munkatársat keres
TERÜLETI INSTRUKTOR-i
munkakörbe.

Olyan agrárdiplomás szakemberek jelentkezését várjuk, akik vállalják a körzetükhöz tartozó tenyészetek nyilvántartását, a juhok/kecskék jelölését, ellátják a rájuk bízott körzet szakmai felügyeletét és a törzsállományok törzskönyvezését a szövetség tenyésztési programja alapján.

Elvárásaink a következők:

  • agrárvégzettség (állattenyésztési irányultság előnyt jelent),
  • pontos és lelkiismeretes munkavégzés,
  • saját használatú gépjármű,
  • alapfokú számítástechnikai ismeretek.

Amit kínálunk:

  • alapbér + költségtérítés + teljesítmény arányos juttatás,
  • a munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (pl. hordozható számítógép, mobil telefon)

Jelenleg Bács-Kiskun megyében, a megye déli részén, elsősorban az 55-ös főút menti lakhellyel, Pest-Heves megyékben,  Gödöllő, Bag, Tura, Aszód, Hatvan, Gyöngyös települések valamelyikén lakhellyel, valamint Jász-Nagykun-Szolnok megyében,  a Tisza vonalától nyugatra, Szolnok környéki lakhellyel, Békés megyében, a megye északi részén lakhellyel,  Csongrád megyében,  a megye dél-nyugati részén lakhellyel keresünk munkatársakat.

Pályázni szakmai önéletrajzzal lehet, melyet e-mail címünkre vagy faxon kérünk megküldeni.

A pályázat beérkezésének határideje: 2017. június 10.

Magyar Juh- és Kecsketenyésztő Szövetség
Fax: 1/412-5031
e-mail: iroda@mjksz.hu