Álláslehetőség

Nagy múltú, 70 éve a piacon vezető szerepet betöltő, agrárbiztosítással foglalkozó vállalat magyarországi fióktelepének irodájába keressük munkatársat.

Amennyiben lenne olyan hallgató vagy frissen végzett hallgató, aki számára érdekes lehet, kérem szíveskedjen továbbítani számára.

Feladatok:

  • A cégvezetés és a régióvezetők munkájának adminisztratív támogatása
  • Szerződések és káradminisztrációk kezelése, naprakészen tartása
  • Adatbázisok kezelése és naprakészen tartása
  • Pénzügyi, könyvelési feladatok ellátása
  • Céges rendezvények szervezésének és lebonyolításának támogatása
  • Egyéb ’back-office’ jellegű tevékenységek elvégzése

Elvárásaink:

  • Rutinszerű adatbázis kezelési ismeretek
  • Nagyfokú önállóság
  • Problémamegoldó képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Német és/vagy angol nyelv tárgyalási szintű ismerete

Előny:

  • A fent leírt feladatokban szerzett munkatapasztalat
  • Biztosítási és-vagy mezőgazdasági területen szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi, könyvelői ismeretek

Amit kínálunk:

  • Budapesti központi irodánk komfortja és családias hangulata
  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális szemlélet, stabil céges háttér, hosszú távú lehetőségek

A pozícióra pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk.

Kezdés rövid határidőn belül lehetséges.

Kérdés esetén forduljanak hozzám bizalommal.

Meszlényi Zsuzsanna
zsuzsanna.meszlenyi@gmail.com
06-70-363-6141