Álláslehetőség: kereskedelmi asszisztens

Kereskedelmi asszisztens munkatársat keresünk

Feladatok:

  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, ajánlatok utókövetése, megrendelések kezelése
  • Irodai és adminisztrációs feladatok ellátása: értékesítési dokumentációk rendszerezése; nyilvántartások vezetése; iratkezelés
  • Ajánlatok és ajánlatkérések, valamint rendelések és rendelés visszaigazolások megírása és elküldése;
  • Honlapok és webshop kezelése, frissítése

Elvárásaink:

  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Stabil angol vagy német nyelvtudás
  • Szakmai tapasztalat, gyakorlat
  • Precizitás, megbízhatóság, őszinteség
  • Munkavégzés önállóan és csapatban
  • Minimum középfokú szakmai vagy felsőfokú végzettség

(Ha most szerzed diplomád, és a többi feltételnek úgy érzed megfelelsz, Jelentkezz!)

Előny, de nem elvárás:

  • Élelmiszeripari területen szerezett ismeret, gyakorlat (borászat, gyümölcsfeldolgozás)
  • Grafikai programok ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Versenyképes bérezés

A munkavégzés helye: 1146 Budapest

Munkavégzés kezdete: Május

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, várunk fiatal csapatunkba. Kérjük, hogy fényképes magyar és angol vagy német nyelvű szakmai önéletrajzod, a betölteni kívánt pozíció pontos megnevezésével a megadott e-mail címre küld: allas.vino@gmail.com

CsatolmányMéret
PDF icon Kereskedelmi-asszisztens-pro.pdf139.45 KB